Latvijas Karte


 

Par Latvijas karti

Mūsdienās līdz ar viedtālruņu izplatību, katram ir vienmēr līdzi Latviajs karte, taču ekrāna izmērs ir mazs un/vai ne vienmēr tas ir iespējams. Latvijas kartes aplūkošana datora ekrānā ir krietni ērtāka. Lai atrastu meklēto izmanto peless kursoru, pietuvinot vai attālinot. Ja vēlies vari meklēt attālumu starp diviem punktiem mūsu attālumu mērītājā (skat. kartes labajā malā).

Izvēlies – Rīga, Liepāja, Grobiņa, Pāvilosta, Ventspils, Talsi, Tukums, Jelgava, Saldus, Bauska, Kuldīga, Rīga, Jūrmala, Sigulda, Cēsis, Valmiera, Ainaži, Jēkabpils, Aizkraukle, Madona, Gulbene, Rēzekne, Daugavpils, Balvi, Ludza vai Krāslava. Visa Latvija pie tavām kājām (acīm).

Par Latvijas vēsturi

Latvijas Republika dibināta 1918. gada 18. novembrī. Neatkarību zaudēja līdz ar PSRS okupāciju. Neatkarība atjaunota 1991. gada 4. maijā, kas uzskatāma par Latvijas otrās brīvvalsts neatkarības dienu (“Neatkarības deklarācijas parakstīšanas diena”). Latvija pieder tās iedzīvotājiem. Viens likums viena taisnība visiem. Tā ir patiesība, ko daudzi likuma kalpi Saeimā nereti aizmirst, vismaz pagaidām..